Nefes Atölyesi 2017-08-06T19:36:15+00:00

NEFES ATÖLYESİ

Bireysel Nefes Seansı

Amaç, kişinin nefes alma kapasitesini açarak ve yapılan koçluk çalışmalarıyla limitleyici düşüncelerini dönüştürerek, arzu ettiği yaşamı engelleyen korku prangalarını ortadan kaldırmak ve kişiyi ilerleten duygu durumuna getirmektir. Böylelikle sağlığı, bolluğu, bereketi, huzuru, aşkı ve kariyeri hayatınıza çekebilirsiniz.

Kurumsal Nefes Çalışmaları

Kurumsal nefes çalışmaları, bireylerin nefeslerini açarak performanslarını arttırmak, zihni yapılandırarak yaratıcılıklarını ve odaklanmayı güçlendirmek üzere oluşturuldu.

Nefes açılıp dengelendiğinde, bu bireylerin fiziksel olarak daha sağlıklı ve enerjik; duygusal ve zihinsel olarak daha dengeli ve AN’da kalmalarını sağlıyor. Aynı zamanda oksijence zengin kan, hücre sağlığı ve yenilenmesi için en önemli faktörlerden biri. Nefes açıldığında beden ve bağışıklık sistemi de doğal olarak yenilenmekte ve güçlenmekte.

Bütün yaşanılan ağrıların, yorgunluk ve gerginliğin hatta yaşamdaki her türlü tıkanıklığın sebebi uyurken ve gündelik yaşam içerisinde nefesi tutuyor olmaktan kaynaklanmaktadır.

Sonuç olarak, kısıtlayıcı nefes alışkanlıkları açık ve bağlantılı Nefes’e dönüştüğünde bireyler,

İş yerinde daha huzurlu ve mutlu,

İletişimleri çok daha güçlü,

Özgüvenleri tam,

Uyum ve denge içerisinde kalabiliyorlar.

Nasıl?

Nefesinize engel olan düşünce ve inanç sistemlerini tespit ederek, buna uygun olumlamalarla ve akupunktur noktaları ile nefesinizi açıyor ve sizi nefesin en doğal haline, o bebekken aldığınız saf sevgiyle dolan nefeslere geri götürüyoruz.

Çalışma İçeriğinde; zihni yapılandıran ve iletişimi güçlendiren egzersizler, bireyleri iç ve dış dünyada başarıya ve doyuma ulaşmayı sağlayacak bilgiler, teknikler, mentorluk ve vizyon çalışmaları mevcut.

Detaylı Bilgi Almak İster Misiniz?

Detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.