Profesyonel Nefes Koçluğu 2017-09-05T15:04:40+00:00

PROFESYONEL NEFES KOÇLUĞU

Bu eğitim kendinize vereceğiniz en özel ve anlamlı hediye. Geleceğin mesleği olan Nefes Koçluğu Eğitim Programı nefes çalışmaları, beden anatomisi, hastalıkların zihinsel nedenleri, akapunktur noktaları, meridyenler, zihin yapısı, farkındalık çalışmaları, meditasyon, nlp ve koçluk gibi birçok düşünsel, ruhsal ve psikolojik alandaki bilimsel bilgi ve tecrübeyi içeriyor.

Bu eğitim; hem sizin hem de danışanlarınızın kişisel ve profesyonel hayatınızda kendinizi güçlendirmenizi, hayatınıza liderlik etmenizi ve zenginleştirmenizi sağlıyor. Aynı zamanda nefes koçluğu, kişiyi arzu ve isteği doğrultusunda hedeflerine doğru organize ederken, onu olabileceğinin en iyisi olması yönünde destekliyor. En önemlisi nefesinizdeki ve zihninizdeki blokajları çözerek, kim olduğunuz ve ne istediğiniz ve yapabilecekleriniz konusunda güçlü ve açık bir farkındalığa ulaşmanızı sağlıyor.

Profesyonel Nefes Koçluğu 3 bölümden oluşuyor.

1.Modülde; tamamen danışanın Nefesini açmayı, onu bloke eden noktaları analiz edebilmeyi, bedenin işleyişini, anatomiyi ve akapunktur noktalarını,

2.Modülde; koçluk becerilerini geliştirip, danışanın kör noktalarını, inanç kalıplarını fark ettirebilmeyi, kendi cevaplarını bulmasını, kendi kaynaklarına ulaşmasını ve organize olmasını sağlayan güçlü sorular sorabilmeyi, danışanın yeni seçeneklerini keşfetmesine yardımcı olabilmeyi, danışanın verdiği mesajları fark edebilme ve ayırabilmeye yönelik koçluk sezgisini geliştirmeyi

3.Modülde; ise danışanın etkili eylem planı geliştirmesinde ve strateji oluşturmasında danışana yardımcı olabilmeyi, korku ve zihinsel engellerini aşmasına yardımcı olabilmeyi, danışanı amacına yaklaştıran uygun görevler tasarlayabilmeyi öğreniyor olacaksınız.

Her bölüm 4 günden ve 32 saatten oluşmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için 0533 708 47 55 i arayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İster Misiniz?

Detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.